Pożyczki pod zastaw

Szybko, sprawnie i dyskretnie

Pożyczki gotówkowe są obecnie najpopularniejszą formę pozyskiwania środków pieniężnych, które można przeznaczyć na dowolny cel. Teraz możesz wziąć szybką pożyczkę, bez zbędnych formalności, ponosząc minimalne koszty. Jeśli zbliża się termin spłaty, a Ty nie masz jeszcze potrzebnych środków, istnieje możliwość przedłużenia pożyczki i spłaty w późniejszym, dogodnym terminie. Przekonaj się i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Warunki ustalane z każdym klientem indywidualnie

Proponowane przez nas pożyczki (pod zastaw: telefonów GSM, sprzętu AGD i RTV, antyków, złota, samochodów, itp.) to wygoda, bezpieczeństwo i elastyczność (warunki ustalane są indywidualnie z każdym Klientem).

Oferty specjalne dla stałych klientów

Cenimy naszych stałych klientów, oferując im specjalne warunki: atrakcyjne oprocentowanie, z możliwością jego negocjowania.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

Zależy nam na Twoim zadowoleniu dlatego nasza oferta oparta jest o wzajemne zaufanie. Możesz wracać do nas zawsze, kiedy potrzebujesz wsparcia finansowego. Docenimy Twoją rzetelność, umożliwiając dostęp do coraz większych sum pożyczek.

Dyskrecja gwarantowana

Skrupulatnie trzymamy się postanowień podpisywanych umów. Dzięki temu liczba stałych, zadowolonych klientów ciągle rośnie. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Etapy otrzymania pożyczki

Wycena przedmiotu

Wysokość udzielonej pożyczki uzależniona jest od wartości przedmiotu zastawu. O tym czy dany przedmiot może stanowić wystarczające zabezpieczenie decyduje pracownik lombardu KARAT.

Kompletowanie dokumentów

Do podpisania umowy z klientem konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Takim jak: dowód osobisty lub paszport lub prawo jazdy. Pożyczki nie są udzielane osobom niepełnoletnim.

Wypłata pożyczki

Wypłata gotówki następuje bezpośrednio po podpisaniu umowy. Umowa zawierana jest maksymalnie na okres 1 miesiąca z możliwością przedlużenia.

Warunki ogólne

Umożliwiamy spłatę w ratach. Udzielana pożyczka nie może przekroczyć maksymalnej wartości zastawu. W razie problemów ze spłatą istnieje możliwość zmiany jej terminu. Po spłaceniu pożyczki klient odbiera swoje przedmioty w stanie nie pogorszonym. Zastawy będące zabezpieczeniem pożyczki ulegają komisowej sprzedaży w przypadku braku kontaktu z pożyczkobiorcą lub brakiem spłaty pożyczki. Pożyczkobiorca oświadcza, że przedmioty oddane przez niego pod zastaw lombardowy są jego własnością, nie są przedmiotem roszczeń osób trzecich, że nie stanowią ode przedmiotu innego zabezpieczenia i nie toczy się żadne postępowanie w związku z nimi.

Przedmioty wielkogabarytowe

Jeśli przyniesienie zastawu jest dla klienta uciążliwe ze względu na np gabaryty, to można skontaktować się mailowo lub telefonicznie i wstępnie ustalić kwotę pożyczki na podstawie podanych przez klienta danych dotyczących przedmiotu zastawu. Ostateczna wycena odbywa się na miejscu po obejrzeniu zastawianego przedmiotu.