Oferty Pracy

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków obejmuje:
- prace administracyjno-biurowe
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- kompletowanie dokumentów dla księgowości
- samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
- utrzymanie czystości w miejscu pracy – prace porządkowe

Wymagania:
- skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność
-dyspozycyjność i elastyczność,
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
-wysoka kultura osobista,
-chęć i zdolność uczenia się oraz chęć do pracy

Oferujemy:
- zadaniowy tryb pracy.

Praca przy ochronie punktów lombardowych, budynków administracji we wszystkie dni tygodnia.

Wymagania:
- Niekaralność
- Dyspozycyjność
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – nie jest to jednak warunek konieczny
- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- interesującą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- dużą samodzielność działania,
- umowę o pracę,

Zatrudnimy uczciwą energiczną osobę

Oferujemy:

– doskonałe warunki pracy,
– bardzo dobre wynagrodzenie,
– pracę w miłym zespole,
– bezpłatne szkolenia,
– stałą umowę o pracę,
– naukę profesjonalnej wyceny oraz sprawdzania sprzętu,
– szkolenie złotnicze
Oczekujemy:

– bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
– zaangażowania,
– dyspozycyjności,
– chęci do pracy.

Mile widziana znajomość branży telefonii komórkowej, komputerowej, elektroniki,